Днепропетровское областное общество

Ассоциации филателистов Украины

2020 год - год А.Поля в г.Днепр

 

Редакция "Наше мiсто"

6 серпня в Дніпрі в бібліотеці української діаспори ім. Дж. Маккейна відбулася нарада філателістів із представниками мерії. Темою зустрічі став намір створити та випустити поштову марку, присвячену життю та діяльності видатного міського діяча Олександра Миколайовича Поля. Це один із низки заходів, які реалізуються в місті в рамках програми «Рік Олександра Поля», ініційованої мером Борисом Філатовим.

«Створення та випуск поштової марки виявляється непростою справою. Проте, це один з небагатьох, але важливих заходів візуальної популяризації образу Олександра Поля, який до того ж буде максимально конкретизованим. Тобто люди бачитимуть зображення конкретної постаті  з певними рисами обличчя, біографічними фактами заслуги перед містом», — сказав директор КП «Етнографічні парки» Дмитро Каюк.

У ході обговорення було визначено, що варто випустити спеціальний набір: поштову марку, конверт, листівку та каше. Остаточний їх вигляд мають сформувати художники.

«Особливих правил у  створенні марки не існує, все залежить від бачення художників та інших людей, які братимуть у цьому процесі участь. Однак, чим більш «поштово», скажімо так, це буде зроблено, тим це цікавіше і цінніше для філателістів та всіх, кому ця тема не байдужа», — зазначив філателіст Андрій Торбін.

Планується, що частина виготовлених матеріалів розповсюджуватиметься безпосередньо поштою, а частину у  вигляді подарункових наборів вручатимуть переможцям різноманітних конкурсів та змагань, заслуженим митцям тощо. 

«Це чудова  ініціатива з боку міської влади — популяризувати значущі постаті нашого міста через філателістичний матеріал. Це ненав’язливий, але дієвий спосіб донести людям інформацію. Більше того,  пошта наразі активно працює, і конверти із зображенням Олександра Поля та інформацією про нього можуть розлетітися  дуже швидко, у тому числі, й за кордон», — сказав виконуючий обов’язки голови Дніпровської обласної організації асоціації філателістів України Ігор Сичов.

 

Еще публикации:

https://gorod.dp.ua/news/177059

https://suspilne.media/53748-u-dnipri-stvorat-postovu-marku-prisvacenu-oleksandru-polu/

https://nashemisto.dp.ua/2020/08/06/u-dnipri-stvorjat-poshtovu-marku-prisvjachenu-oleksandru-polju/