Днепропетровское областное общество

Ассоциации филателистов Украины

5 червня 2018 року відбулось чергове засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення XVI Національної філателістичної виставки з міжнародною участю «Укрфілекспо 2018».

Во Львове состоялось торжественное спецгашение маркированного конверта. Мероприятие прошло по случаю 80-летия со дня рождения Вячеслава Чорновила.

Самые редкие марки, которые хранятся в музее имени Якова Балабана, будут представлены на выставках в городах Украины и за рубежом.

7 вересня 2017 року голова колегії суддів та голова виставкової комісії Асоціації філателістів України Веслав Олександрович Савін відсвяткував ювілей – 75-й День народження. Окрім родини, його приїхали привітати філателісти Львівщини, Буковини та Тернопільщини.

У Чернігові за участю членів АсФУ підготовлено філателістичні сувеніри до відкриття іконостасу козацького кафедрального собору Святої Катерини м.Чернігова УПЦ КП.

                                                           

Польский журнал FILATELISTA №12 2015 года опубликовал информацию о Национальной выставке во Львове

 

У Вінниці відкрився перший в Україні Музей української марки ім. Якова Балабана. Урочисте відкриття відбулося за участі мецената Олександра Балабана, чия колекція лягла в основу нового Музею, генерального директора УДППЗ «Укрпошта» Ігоря Смілянського та представників місцевої влади.

Потрібна чи не потрібна самодіяльність? (кілька думок про оформлення спецпогашень)

Веслав САВІН, голова Колегії журі АсФУ, у своєму повідомленні від 31 березня 2012 р. "Як зробити експонат?" (див. на нашому сайті) наголошував на недоліки в оформленні виставкових експонатів. До таких недоліків можна віднести і використання у виставкових колекціях конвертів приватної роботи при наявності конвертів випущених державною поштою. Хочу висловити кілька думок про оформлення конвертів при проведенні спеціальних погашень (спеціальних гашень???)

В 90-х роках минулого століття, коли в Україні виникали проблеми з виданням марок (період інфляції), конверти із спеціальними погашеннями користувалися значним попитом. Пошта не встигала друкувати конверти потрібної тематики, тому порожнє місце заповнювали конверти надруковані філателістичними товариствами, приватними фірмами та особами. Ці видання мали різну якість та різний художній рівень виконання – тут застосовували ручні штемпелі, якими ставили відтиски на немаркованих конвертах (рис. 1), наклейки, типографський друк – від примітивного до високоякісного в кілька кольорів (рис. 2, 3, 4).

КЕРІВНИЦТВО ПО ОЦІНЦІ ВІДКРИТОГО КЛАСУ на філателістичних виставках (Офіційно прийняте на Конгресі ФІП 24 червня 2012 р.)

З нагоди 25-ї річниці Незалежності України Вінницькою дирекцією УДППЗ «Укрпошта» спільно з Товариством філателістів Вінницької області та в рамках проведення Вінницької обласної пересувної філателістичної виставки до 100-річчя української поштової марки було презентовано експозицію «Знаки поштової оплати незалежної України», що розмістилась у приміщенні ВПЗ №50 м. Вінниці.

DSCN0412

До святкування 476 річниці міста Тернополя, 28 серпня 2016р. проведено урочисте спеціальне погашення художнього немаркованого конверту “Граф Ян Амор Тарновський – засновник міста Тернополя” спеціальним штемпелем постійної дії Тернопіль-46025. 28.08.2016р.”

Церемонію урочистого спеціального погашення поштової продукції провели – заступник начальника управління розвитку інфраструктури, транспорту та енергозбереження Тернопільської обласної державної адміністрації Микола Михальський та директор Тернопільської дирекції Василь Юрчишин.

Развитие филателии и ее популяризация среди детей и молодежи является одной из первоочередных задач в работе Укрпочты. Для этого национальным оператором почтовой связи была разработана Концепция развития филателии, в рамках которой запланирован ряд важных мероприятий, направленных на увеличение заинтересованности коллекционированием почтовой продукции.