Днепропетровское областное общество

Ассоциации филателистов Украины

Президенту Асоціації Філателістів України Френкелю Д.І.

 
ВІДКРИТИЙ ЛИСТ
24–го лютого 2022 року народ України здригнувся від віроломних дій сусідніх держав. Російська Федерація за підтримки Республіки Білорусь вдерлись своїми військами на територію нашої країни розпочавши кровопролитну війну. Ми всі є свідками злочинів, що коять окупаційні війська на нашій землі. Велика кількість наших колег по захопленню філателією в Чернігові, Сумах, Харкові, Києві та інших містах Батьківщини сьогодні знаходяться під вогнем ворожої авіації, ракетних військ, танків та гармат. Гинуть наші діти! Страждають невинні цивільні люди! Руйнуються будівлі у тому числі музеїв, театрів, навчальних закладів.
Весь світ засуджує дії Росії та Білорусі під керівництвом хворого на голову Президента РФ Володимира Путіна та його посіпаки самозванця Олександра Лукашенко. Міжнародні організації - спортивні, мистецькі та інші позбавляють ці дві країни прав членства та голосу.
Сьогодні не доречна фраза – філателія поза політикою !
Шановний Дмитро Ілліч! Київське товариство філателістів виступило з ініціативою, яку підтримують Філателісти України та доручають Вам терміново підготувати та подати відповідні звернення до Міжнародної федерації філателістів (FIP), Європейської спілки філателістів (FEPA) та інших міжнародних філателістичних організацій та інституцій з вимогою виключити з членів Союз філателістів Росії і Білоруський союз філателістів та позбавити ці союзи прав приймати участь в заходах під патронатом FIP та FEPA.
Окрім того! Філателісти Росії та Білорусі ні в якому разі не можуть бути допущені до участі в філателістичних виставках всіх рівнів на території України ні в цьому ні в наступних роках !
Просимо цей лист, а також листи – звернення АсФУ до міжнародних організацій розмістити на сайті АсФУ
                                                                                                                                                                                                                      Голови:
Київського товариства філателістів Смелянський Євген
Дніпропетровського товариства філателістів Сичов Ігор
Вінницького товариства філателістів Гродецький Андрій
Полтавського товариства філателістів Меллін Михайло
Рівненського товариства філателістів Колошин Андрій
Тернопільського товариства філателістів Поливко Олег
P.S. Інші обласні товариства можуть також підтримати це звернення.