Днепропетровское областное общество

Ассоциации филателистов Украины

Відбувся спільний випуск поштового блоку «Україна–Болгарія»

Black-sea-9008-170505

Поштові адміністрації України та Болгарії здійснили спільний випуск поштового блоку «Флора та фауна Чорного моря».

 

22 травня в центральній операційній залі Головпоштамту відбулась урочиста церемонія спецпогашення спільного випуску поштового блоку «Флора та фауна Чорного моря».

 

В заході взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Болгарія в Україні Красімір Неделчев Мінчев, в. о. генерального директора ПАТ «Укрпошта» Ігор Смілянський та художниця Наталя Кохаль.

 

Красімір Неделчев Мінчев, надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Болгарія в Україні:

«Ідея цієї марки виникла в грудні минулого року, в день святкування 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Болгарією. Болгарія була однією з перших країн, які відновили дипвідносини з молодою незалежною українською державою. Здійснення подібних спільних проектів зміцнює дружні стосунки між нашими країнами та сприяє розвитку співробітництва з ними на державному рівні».

 

Ігор Смілянський, в. о. генерального директора ПАТ «Укрпошта»:

«Мені дуже приємно, що ми можемо домовлятись і реалізовувати подібні спільні проекти. Це наша не остання домовленість, ми продовжуватимемо радувати філателістів і просто громадян обох країн іншими проектами. Адже спільні поштові випуски здійснюються традиційно і є важливим внеском поштових адміністрацій як у розвиток філателії, так і в розширення міжнародних зв’язків».

 

Black-sea-8053-170522-02
 

Також в рамках заходу відбулась презентація експозиції з історії спільних випусків поштових марок «Україна і світ», на якій були представлені експозиційні стенди з виставкою унікальних міжнародних спільних випусків марок.