Днепропетровское областное общество

Ассоциации филателистов Украины

Унікальний стиль із «Власною маркою» від Укрпошти

876

Якщо ви хочете підкреслити власний стиль, Укрпошта пропонує вам створити унікальний філателістичний продукт, який безумовно відрізнить вашу індивідуальність, – «Власну марку».

 

«Власна марка» – це персоніфікована поштова марка, виготовлена з використанням зображень клієнта. На ній ви можете розмістити власне фото, логотип чи товарний знак. Така річ може стати привабливим комерційним продуктом для корпоративних клієнтів або гарним подарунок до свят рідних, друзів, колег. Також її можна використовувати для оплати поштових послуг.

 

Клієнти Укрпошти можуть обрати різноманітні варіанти оформлення «Власної марки»: від святкових сюжетів до державної символіки. Шаблон оформлення П-18 може бути використаний передусім корпоративними клієнтами, які хочуть підкреслити свою унікальність та оригінальність і використовують «Власну марку» в рекламних цілях своєї компанії, товарів або послуг.

 

Замовити «Власну марку» можна у відділенні поштового зв’язку, а також на сайті Укрпошти, де ви можете вибрати тематику маркового листа, завантажити своє зображення та оплатити замовлення, попередньо погодивши макет. Готовий продукт перешлють на вказану вами адресу.

 

Детальніше про проект можна дізнатися на сайті Укрпошти.