Днепропетровское областное общество

Ассоциации филателистов Украины

24 лютого Укрпошта вводить в обіг поштову марку «ПТН ПНХ!», присвячену річниці повномасштабної війни росії проти України. 2022 став для нашої країни роком тривожних ночей та болісних втрат, роком запеклої боротьби та сміливості. Наперекір усьому ці 365 воєнних днів перезапустили в кожному з нас новий рівень любові та шани до Батьківщини, народу, усвідомлення своєї самоідентифікації та нескореності, люті до ворога і найголовніше – віру в Перемогу.

Укрпошта 15 лютого вводить в обіг поштовий блок «Воїни світла. Воїни добра», присвячений героїчному вкладу українських комунальників, які протидіють країні-терористу, щоразу відновлюючи українську інфраструктуру після ракетних обстрілів.

6 грудня країна відзначає значуще свято – День Збройних Сил України. У сьогоденні наших реалій, коли росія веде повномасштабну війну проти України, як ніколи важливо висловити шану та підтримку військовим, які невтомно тримають оборону на рубежах та відбивають атаки ворога. Саме тому Укрпошта анонсує вихід нових поштових марок – «Зброя Перемоги», щоб подякувати ЗСУ за їх стійкість, міць та відвагу. Випуск – благодійний: частина зібраних коштів буде спрямована на допомогу Збройним Силам України.

Відбулося спецгасіння до Дня Захисників і Захисниць марки "Слава Збройним Силам України!"

Укрпошта вводить в обіг поштову марку "Кримський міст на біс!"

Спецгашение состоялось.

26.08.22г. состоялось спецгашение к Дню Независимости Украины.

В Кривом Роге  состоялось спецгашение

Відтепер усі бажаючі зможуть замовити виготовлення поштових марок за індивідуальним дизайном з новим літерним номіналом U.

В 12.00 на главпочтампе состоялось спецгашение почтовой марки "УКРАИНСКАЯ МРИЯ"

Прошло спецгашение "Русский военный корабль...ВСЁ"

про перенесення, запланованої на 25-29 травня 2022 р., XX Національної філателістичної виставки «Укрфілексп 2022»

 

Заплановані на 25 та 28 лютого введення в обіг нових знаків поштової оплати та штемпеля з перевідною датою,

відповідно до раніше розміщених філбюлетенів скасовуються. Нові дати будуть повідомлені додатково.

Слава Україні!