Днепропетровское областное общество

Ассоциации филателистов Украины

Укрпошта вводить в обіг поштові марки на самоклейному папері «Пес Патрон»

Спецгашение состоялось.

 

 

 

 

 

Завтра , 01.09.22г. в г.Днепр в 11.00 возле пожарной части №2 ( ул. Ю.Савченко) состоится спецгашение марки ПАТРОН

 1 вересня Укрпошта презентуватиме шостий поштовий випуск воєнного часу, який присвячений найвідомішому песику-розмінувальнику Патрону. Цей випуск Укрпошта реалізує у партнерстві з Державною Службою України з надзвичайних ситуацій.

Особливістю випуску є благодійна складова, адже кожен, хто придбає поштові марки «Пес Патрон», які окрім номінальної вартості містять додатковий номінал, стає учасником благодійного проекту з придбання машини механізованого розмінування та допомозі притулкам для тварин.

У марковому аркуші представлено 8 поштових марок із зображенням робочих буднів та життя Патрона, виготовлених на самоклейному папері. Тираж випуску – 1 млн аркушів.
Вартість кожної поштової марки – 31 грн, з яких номінальна вартість - F (23 грн), а сума благодійного збору позначена на кожній марці знаком «+» і складає 8 грн. Відповідно, вартість аркушу – 248 грн, з яких 64 грн – благодійна складова.

Придбати марки можна буде у всіх міських відділеннях поштового зв’язку, а також на офіційному онлайн-магазині Укрпошти та маркетплейсах.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
29.08.2022