Днепропетровское областное общество

Ассоциации филателистов Украины

Укрпошта та Дніпро реформують адміністративні послуги

 

_MG_3758
 

З 1 листопада Укрпошта та міська рада Дніпра розпочинають впроваджувати реформу надання адміністративних послуг.

 

Основна мета реформи – максимальне виключення людського фактора під час оформлення потрібної послуги чи довідки, автоматизація надання послуг. Клієнт центру може замовити необхідну послугу за допомогою спеціального порталу iGov, а отримати її за вказаною адресою Укрпоштою.

 

Першими довідками, які можна буде отримати за допомогою оновленого центру стануть довідка про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб; довідка про використання житлових чеків під час приватизації державного житлового фонду; довідка про відсутність паю, довідка про наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення (використання).

 

До системи електронного центру постійно підключатимуться нові райони, перелік яких можна буде побачити на порталі iGov та на домашній сторінці Укрпошти. У планах – перевести процес отримання усіх довідок в електронний режим та виключити необхідність надання певних документів для отримання послуг, якщо такі документи є в розпорядженні центру.

 

«Цей інноваційний підхід дає змогу повністю прибрати спілкування із чиновниками з процесу отримання послуги. Приємно, що ми можемо долучитися до маленької революції у наданні адмінпослуг та надати можливість клієнтам центру отримувати довідки у зручний час та в зручному для них місці», – зазначив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

 

В такому ж форматі міська влада буде співпрацювати з Укрпоштою під час видавання карток жителів Дніпра, щоб кожен клієнт міг отримати свою карту не виходячи з дому.

 

                                  3758news