Днепропетровское областное общество

Ассоциации филателистов Украины

Укрпошта відкриває Новорічну поштову резиденцію

Новорічний час – це завжди очікування свята та приємних сюрпризів. Приготування до казкових днів починаються заздалегідь. Традиційно в цей час дітлахи усього світу надсилають листи в резиденції новорічних персонажів у своїх країнах: у США – Санта Клаусу, в Грузії – Товліс папа, в Фінляндії – Йоулупуккі, в Греції – Агіос Васіліс, у Франції – Пер-Ноелю, Чехії та Словаччині – Ежишеку, а в Украіні – Святому Миколаю.

 

З 15 грудня 2016 року до 8 січня 2017 року в самому серці столиці, на Головній площі Києва (Майдан Незалежності) у будівлі київського Будинку зв’язку, працюватиме Новорічна поштова резиденція Святого Миколая. В ній дітлахи зможуть поспілкуватися з новорічним чарівником, зробити фото з казковими героями під Новорічною ялинкою та замовити новорічну Власну марку від Укрпошти зі своїм зображенням.

 

Також у Новорічній резиденції можна буде придбати спеціально виготовлену лімітовану серію поштових марок та святкових поштових листівок, які Укрпошта виготовила до Дня Святого Миколая та до Нового Року.

 
ukrposhta-banner-na-facebook-newyear-06-12