Днепропетровское областное общество

Ассоциации филателистов Украины

Укрпошта здійснить спільний випуск поштових марок Болгарія – Україна

2762


 

Укрпошта здійснить спільний випуск поштових Болгарія – Україна. Про це домовились поштові оператори двох країн у рамках підготовчих заходів 13 грудня 2016 року, в день святкування 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Болгарією. У Києві керівниками поштових відомств України і Болгарії відбулось підписання Угоди про здійснення в 2017 році спільного випуску поштових марок.

 

Упродовж багатьох років Укрпошта здійснює спільні поштові випуски з країнами-членами Всесвітнього поштового союзу. Мета цих випусків – через спільні теми з історії, культури, економіки, та інших аспектів життя, які поєднують Україну з різними державами, показати ці зв’язки та привернути увагу міжнародної громадськості й філателістичної спільноти до України та її співпраці з поштовими адміністраціями країн світу.

 

«Здійснення подібних спільних проектів зміцнює дружні стосунки України з країнами-членами ВПС та сприяє розвитку співробітництва з ними на державному рівні. Спільні поштові випуски здійснюються традиційно, це важливий внесок поштових адміністрацій як у розвиток філателії, так і в розширення міжнародних зв’язків», – зазначив під час підписання Угоди генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.