Днепропетровское областное общество

Ассоциации филателистов Украины

Святий Миколай відкрив Новорічну поштову резиденцію

3548
 

15 грудня казковий Святий Миколай відкрив Новорічну поштову резиденцію у Київському Будинку зв’язку.

 

Відкрив резиденцію невеликий концерт для гостей звучали новорічні щедрівки в акапельному виконанні народного художнього колективу «Веснянка».

 

Генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський та перший заступник Олександр Перцовський презентували доброчинну акцію «Привітай дитину зі святами». «Цього року Укрпошта приділила увагу дитячим будинкам, започаткувавши разом з Українською біржою благодійності акцію, де кожен охочий може відправити вітальну листівку вихованцям дитячих будинків. Адже зробити диво в новорічний час так легко. Для цього в поштовій резиденції можна отримати новорічний поштовий набір, підписати його та вкинути до спеціальної білої поштової скриньки. Так кожна дитина в дитячому будинку матиме змогу відчути тепло вашого серця», – зазначив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

 

Також у поштовій резиденції презентована інтерактивна виставка міжнародних поштових скриньок, привезених з різних країн світу: Франції, Німеччини, Австрії, Греції, Грузії, Словенії, Македонії, Сербії, Хорватії, Литви, та Боснії та Герцеговини. В майбутньому Укрпошта планує зібрати велику виставку поштових скриньок всіх країн світу.

 

Новорічна поштова резиденція працюватиме до 8 січня 2017 року, і протягом цього часу в поштовій резиденції на Хрещатику, 22, можна поспілкуватися із казковим Святим Миколаєм, замовити ексклюзивну Новорічну марку з власним зображенням, надіслати доброчинну листівку до дітлахів у дитячих будинках, побачити виставку поштових скриньок з різних країн світу, придбати новорічні тематичні сувеніри та поласувати смачними пряниками та чаєм.