Днепропетровское областное общество

Ассоциации филателистов Украины

Укрпошта стала призером премії PaySpace Magazine Awards 2016

PSM2612

Укрпошта стала призером премії PaySpace Magazine Awards 2016, посівши друге місце у номінації «Краща служба доставки», повідомляє офіційний сайт видання.

 

Спеціалізований онлайн-журнал PaySpace Magazine підвів підсумки конкурсу серед провідних гравців вітчизняного ринку електронної комерції і фінансових технологій. Онлайн-премія стартувала 1 листопада 2016 року і завершився 15 грудня 2016 року. За цей час організатори отримали близько 200 заявок на участь від компаній, більше 50 заявок від експертів. В ході відкритого онлайн-голосування лідерів в 19 номінаціях визначали понад 40 000 українських користувачів. Детальні результати конкурсу за різними номінаціями можна дізнатися за посиланням.

 

За результатами конкурсу, в номінації Укрпошта стала кращою за п’ять поштово-логістичних компаній («Міст Експрес», DHL, «Ін Тайм», «Автолюкс», «INTER EXPRESS») проте поступилася компанії «Нова Пошта», котра взяла перше місце. Результат Укрпошти є гідним, зважаючи на те, що Укрпошта тільки входить в сегмент електронної комерції та завершила перший етап проекту E-Export School від Укрпошти, який проходив у п’яти найбільших містах України, а також додатково у Краматорську.