Днепропетровское областное общество

Ассоциации филателистов Украины

Експонат Укрпошти виборов срібну медаль на міжнародній виставці в Китаї

 

Виставка
 

Добріка марок «Україна: від Трипілля до сьогодення» посіла друге місце у 14-ому міжнародному конкурсному класі, організованому Всесвітнім поштовим союзом з нагоди міжнародної філателістичної виставки «Наньнин 2016», що відбулася в Китаї.

 

На виставці було представлено створений фахівцями Управління філателістичної продукції експонат «Україна: від Трипілля до сьогодення». Добірка містить художні поштові марки 2013-2015 років випуску, які відображають історію, культурні надбання та сучасні здобутки України. Дизайн оформлення виставкових аркушів, авторка якого – художниця Тетяна Нестерова, виконано в стилі фрагментів кіноплівки, що символічно відображає відтворену на поштових марках яскраву, строкату й надзвичайно насичену картину минулого й сьогодення України.

 

Професійний підхід та якість оформлення матеріалів гідно оцінені кваліфікованим журі. В результаті з ВПС надійшло повідомлення про нагороду українського конкурсного класу – срібна медаль у групі С (найбільша група, куди входять країни, що випускають понад 70 поштових марок на рік). Це дуже висока відзнака, враховуючи, що золота та бронзова медалі дістались Угорщині та Франції відповідно – потужним у сенсі філателії країнам, що постійно виборюють міжнародні нагороди.

 

Щиро вітаємо з черговою престижною перемогою поштових марок найбільших поціновувачів продукції Укрпошти – філателістів, партнера нашого підприємства – ПК «Україна» з виготовлення цінних паперів, а також усіх щирих шанувальників мистецтва поштової мініатюри!