Днепропетровское областное общество

Ассоциации филателистов Украины

«Власна марка» – найкращий подарунок до свят!

VM
 

У переддень Дня закоханих Укрпошта приготувала спеціальні пропозиції для поціновувачів мистецтва поштової мініатюри: розроблено чотири нових сюжети оформлення полів «Власної марки.

 

Впродовж 1 лютого – 10 березня ексклюзивну продукцію від Укрпошти можна буде придбати за спеціальними цінами у дільниці «Власна марка» Київської міської дирекції (м. Київ, вул. Хрещатик, 22) і в будь-якому відділенні поштового зв’язку регіональних дирекцій (детальніше).

 

Спеціальні ціни діють лише на стандартні вітальні сюжети Укрпошти. Тож у межах акції можна замовити аркуші П-2 «Квіти», П-6 «Вітальна» та П-17, П-19 (сюжети № 4, 5, 13, 14, 15, 16).

 

Звертаємо увагу наших споживачів, що в аркушах «Власної марки» можна розмістити будь-яку кількість зображень відповідно до кількості чистих купонів. Цінова пропозиція на всі сюжети – від вітальних до футбольних – досить гнучка і залежить від кількості замовлень.

 

Особлива пропозиція – сюжет П-18 – стане в нагоді компаніям, що дбають про свій імідж та прагнуть скористатися вдалим маркетинговим і рекламним ходом. На аркуші з чистими купонами і незадрукованими полями можна розмістити свій логотип чи іншу інформацію – і поштова кореспонденція набуде ексклюзивності та вишуканості. Важливо, що «Власна марка» – це не лише індивідуалізовані зображення клієнтів, а справжня та чинна для оплати письмової кореспонденції поштова марка.

 

Запрошуємо всі скористатися нашим продуктом та в оригінальний спосіб приготувати подарунок для своїх друзів, рідних чи колег!