Днепропетровское областное общество

Ассоциации филателистов Украины

Укрпошта продовжує конкурс «Краща поштова марка України 2016»

З 16 січня до 16 березня 2017 року Укрпошта проводить конкурс «Краща поштова марка України 2016».

 

Конкурс, який вже став традиційним, допоможе визначити найкращі зразки філателістичної продукції, які випустила Укрпошта впродовж 2016 року.

 

Долучитися до участі в конкурсі може будь-хто. Для цього необхідно надіслати заповнені листи-анкети з позначкою «Конкурс «Краща поштова марка України 2016» на поштову адресу відділу продажу маркованої та філателістичної продукції (вул. Хрещатик, 22, м. Київ, 01001), або на електронну адресу Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.. В анкеті учасника потрібно вказати свої пропозиції щодо того, які три поштові марки (блоки, малі аркуші), введені в обіг у 2016 році, можуть посісти, відповідно, І, ІІ і ІІІ місце. Зображення марок, які беруть участь в конкурсі, можна побачити нижче.

 

Конкурс триватиме до 16 березня 2017 року. За його результатами компетентне журі визначить найкращу поштову продукцію відповідно до того, скільки балів наберуть учасники.

 

Запрошуємо взяти участь у конкурсі усіх поціновувачів філателії та небайдужих до розвитку українського марковидавництва!

 
PLAKAT