Днепропетровское областное общество

Ассоциации филателистов Украины

Змінені тарифи на універсальні послуги поштового зв’язку набули чинності

2710
 

З 24 березня згідно з рішенням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, Публічне акціонерне товариство «Укрпошта» вводить нові тарифи на універсальні поштові послуги.

 

Зважаючи на необхідність забезпечення стабільної роботи національного оператора поштового зв’язку Граничні тарифи на універсальні послуги поштового зв’язку, були підвищені в середньому на 49,4%. Також були змінені тарифи на деякі інші послуги поштового зв’язку, такі як пересилання листів, бандеролей, посилок з оголошеною цінністю; повідомлення та СМС-повідомлення про вручення; формування форми 103 на згруповані відправлення.

 

Розрахунок собівартості універсальних та інших послуг поштового зв’язку проведено відповідно до прогнозованих макропоказників та рівня законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати, оскільки найбільшу питому вагу в структурі витрат Укрпошти (близько 70%) займають витрати на оплату праці з нарахуваннями. Отже, підвищення законодавчо встановленого рівня мінімальної заробітної плати має суттєвий вплив на собівартість послуг поштового зв’язку, які надає Укрпошта.

 

Оновлені тарифи на універсальні послуги поштового зв’язку ви можете переглянути тут, тарифи на інші послуги – тут.

 

Довідково:
Відповідно до Закону «Про Поштовий зв’язок» Укрпошта виконує функції національного поштового оператора та надає універсальні послуги поштового зв’язку на всій території України. До універсальних послуг поштового зв’язку зараховують пересилання простих та рекомендованих карток, листів, бандеролей, секограм та посилок без оголошеної цінності масою до 10 кг.