Днепропетровское областное общество

Ассоциации филателистов Украины

Укрпошта відкрила виставку унікальних поштових скриньок в аеропорту Бориспіль

main

Укрпошта спільно з міжнародним аеропортом «Бориспіль» та Національним художнім музеєм України відкрила в зоні вильоту терміналу D експозицію поштових скриньок арт-проекту «Пошта добра».

Для участі в цьому проекті були запрошені видатні українські художники, твори яких відомі далеко за межами України. Поштові скриньки оформлені в різних стилістичних напрямках та різних художніх техніках. Вони уособлюють художнє бачення зв’язку між людьми в усьому світі.

Тепер мандрівники аеропорту Бориспіль можуть висловити свої почуття поштою та відправити безкоштовну листівку, закинувши її в одну з унікальних поштових скриньок. Незвичайні листівки – це художні мініатюри золотого фонду Національного художнього музею України.

Спільна культурно-мистецька акція покликана допомогти іноземним гостям краще ознайомитися з культурними традиціями України.
Перші листівки під час заходу надіслали перший заступник генерального директора аеропорту «Бориспіль» Євгеній Дихне та перший заступник генерального директора «Укрпошти» Олександр Перцовський.

«Пошта добра» — це унікальна творча колаборація дизайнерів від Ukrainian Fashion Week, художників Національного художнього музею України, аеропорту Бориспіль та Укрпошти. Відлітаючи, гості нашої країни можуть надіслати безкоштовну листівку з фрагментами полотен класичних українських художників та закинути її в скриньки, створені нашими сучасниками. Так останніми враженням від України стануть ті емоції, які відчуватиме мандрівник, підписуючи листа. Щиро вдячні Євгену Хмарі за вишукану гру на роялі під час відкриття. Дякуємо усім, хто долучився до проекту!», – відзначив Олександр Перцовський.

Організатор заходу, директор з бренд-маркетингу Укрпошти Борис Цомая зазначив: «Ми хочемо щоб Україну знали також як країну талановитих творців. Тому «Пошта добра» є надзвичайно важливим заходом для створення позитивного іміджу України у світі. Cаме через поштову скриньку кожен лист, починає свою цікаву подорож світом від людини до людини: від хлопчика з Калькутти до прем’єр-міністра Франції, від королеви Великобританії до австралійського фермера, від студента з Черкас до зірки Голівуду».

Попередньо до арт-проекту «Пошта добра» вже долучилися відомі українські дизайнери ювілейного тижню моди UKRANIAN FASHION WEEK та Рада Європи в Україні в рамках реалізації кампанії «Рух проти мови ворожнечі» (NHSM), яка проходить в Україні за підтримки Мінмолодьспорту.

 
2

3

4

5