Днепропетровское областное общество

Ассоциации филателистов Украины

Діти провели спецпогашення художнього поштового блоку «Микита Кожум’яка»

У День захисту дітей вперше в історії Укрпошти діти взяли участь у спецпогашенні поштового блоку «Микита Кожум’яка», що присвячений першому українському повнометражному анімаційному фільму-фентезі.
                                     UV4A9546

Художній поштовий блок «Микита Кожум’яка» представили спільно з українською продакшн-студією «Panama Grand Prix», яка створювала фільм «Микита Кожум’яка» за мотивами однойменної книги Антона Сіяніки.

В урочистій церемонії спецпогашення взяли участь продюсер фільму та керівник студії «Panama Grand Prix» Дмитро Белінський, сценарист фільму Сергій Гаврилов, актор та телеведучий Віктор Андрієнко. Але головними героями заходу стали юні фанати мультфільму, які мали шанс поставити пам’ятні відбитки поштового штемпелю та свої підписи на конвертах першого дня.

                                        UV4A9532

                                       UV4A9571

                                       UV4A9579

«Дитяча філателія – це те, чого практично вже не існує в світі, і те, про що в різний спосіб турбується кожна поштова адміністрація. У світі інвестують чималі кошти у випуск різноманітної дитячої філателістичної продукції, проведення розважальних заходів, дитячі філателістичні містечка. Укрпошта бажає підкорити дитячі серця і радо долучається до просування якісної української анімації! Ми впевнені, що філателісти також будуть в захваті від сюжету цього поштового блоку», – коментує Наталія Мухіна, керівник центру філателістичної продукції Укрпошти.

Після церемонії спецпогашення всі бажаючі мали змогу переглянути анімаційний фільм «Микита Кожум’яка», придбати поштову продукцію за сюжетом фільму та відправити тематичні листівки у будь-яку точку світу.

Фотозона, присвячена мультфільму «Микита Кожум’яка», буде знаходитись у холі головної пошти країни (вул. Хрещатик, 22) протягом тижня – запрошуємо у гості всіх прихильників української дитячої анімації.

                                 UV4A9601