Днепропетровское областное общество

Ассоциации филателистов Украины

Підсумки Всеукраїнського конкурсу на розробку оригінал-малюнків поштових марок «З Різдвом Христовим!» та «2017 рік – Міжнародний рік сталого розвитку туризму»

Для розширення кола авторів українських поштових марок, пошуку нових талановитих художників та дизайнерів Укрпошта в період з 15 лютого по 30 квітня проводила Всеукраїнський конкурс на розробку оригінал-малюнків поштових марок «З Різдвом Христовим!» та «2017 рік – Міжнародний рік сталого розвитку туризму».
 
В зазначений період на конкурс надійшло 89 робіт від 27 учасників з різних куточків України. З 89 робіт на розгляд журі конкурсу було допущено 44 роботи: 25 робіт на різдвяну тематику та 19 робіт на тему туризму. Усі інші роботи не відповідали або темі, або вимогам до оригінал-малюнка.
 
Відповідно до Положення про конкурс 31 травня 2017 р. на засіданні Редакційно-художньої ради з питань видання поштових марок, маркованих конвертів і карток в Україні було визначено переможців. Ними стали роботи «Різдво» та «Пізнавай» авторства Олени Завітайло (Полтавська обл.). Вже цього року малюнки Олени стануть ескізами до художніх поштових марок «З Різдвом Христовим!» та «2017 рік – Міжнародний рік сталого розвитку туризму». Вітаємо Олену із перемогою та новою сторінкою у своїй творчості!