Днепропетровское областное общество

Ассоциации филателистов Украины

Укрпошта оптимізувала тарифи на міжнародні відправлення по основних експортних напрямках для посилок масою понад 10 кг

Укрпошта активно розвиває експортний напрямок, частка якого зросла на третину з початку року.
 
Компанія з 1 серпня знизила тарифи на міжнародні відправлення по ключових напрямках для експортерів – США, Китаю, Канаді, Австралії, та скоригувала ціни для країн ЄС.
 
Тарифи на універсальні послуги з пересилання міжнародних відправлень вагою до 10 кг залишилася без змін. Зміни відбулися для міжнародних відправлень вагою 10-30 кг.
 
Зокрема, вартість пересилання відправлень авіатранспортом до США, Китаю, Канади, Австралії знижена на 25%, до Гонконгу, Японії, Південної Кореї – на 20%, Італії, Іспанії, Франції – на 5%.
 
Для відправлень до Молдови та Росії компанія покращує якість наземного сполучення і знижує вартість пересилання на 25% та 23% відповідно.
Укрпошта розпочинає активну співпрацю з регулярними відправниками. Корпоративні клієнти при укладанні угоди на обслуговування можуть отримати знижку від 5% до 25% на пересилання міжнародних відправлень та отримати безкоштовні консультації штатного митного брокера.
 
За детальною інформацією звертайтеся до Контакт-центру ПАТ “Укрпошта” за тел. 0 800 300 545.
 
Укрпошта має найбільшу мережу в Україні й може оформити міжнародне відправлення в 11 500 відділеннях в найвіддаленішому куточку країни. Маючи партнерство с 192 національними поштами, Укрпошта може доставляти відправлення в 234 країни та території в рамках спрощеного митного оформлення товарів.