Днепропетровское областное общество

Ассоциации филателистов Украины

Укрпошта надаватиме послуги державної реєстрації

Укрпошта надаватиме послуги державної реєстрації згідно з меморандумом про співробітництво, підписаним між Українським національним оператором поштового зв’язку «Укрпошта» та Міністерством юстиції України.

 

135233555

Меморандум в приміщенні будинку зв’язку підписали в. о. генерального директора УДППЗ «Укрпошта» Ігор Ткачук та заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Павло Мороз.

У процесі співпраці між Укрпоштою та Мінюстом досягнуто домовленості щодо впровадження на базі мережі Укрпошти сервісу «Служба державної реєстрації», який надасть можливість розвитку нового напряму діяльності підприємства.

«Ми досягли згоди з Міністерством юстиції з приводу надання послуг державної реєстрації у відділеннях поштового зв’язку. Це ми підтвердили сьогодні підписанням меморандуму. Наша співпраця сприятиме розвитку Укрпошти та надасть змогу українцям зручно і прозоро отримувати послуги реєстрації бізнесу та майна. Впровадження проекту ми розпочинаємо з Київської міської і Київської обласної, Житомирської, Вінницької дирекцій, із запланованих дирекцій – Дніпропетровська, Львівська, Рівненська дирекції. На основі отриманого досвіду в цих областях поширюватимемо послугу в усій Україні», – зазначив в. о. генерального директора Укрпошти Ігор Ткачук.

Проект передбачає створення нових робочих місць із залученням фахівців з вищою юридичною освітою, які будуть здійснювати державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та реєстрацію речових прав на нерухоме майно.

Такий захід дозволить максимально децентралізувати надання державних реєстраційних послуг, скоротити видатки держбюджету на утримання мережі державних реєстраторів. Завдяки розгалуженій мережі відділень Укрпошти фізичні та юридичні особи матимуть змогу отримувати адміністративні послуги за місцем проживання, заощаджуючи особистий час та транспортні витрати, а також сплачувати за такі послуг в населених пунктах, де відсутні фінансові установи.

За словами Ігоря Ткачука, проект відповідає вимогам часу та є реалізацією реформи децентралізації влади в Україні, а також у галузі спрощення доступу до адміністративних послуг через пошту.