Днепропетровское областное общество

Ассоциации филателистов Украины

Першу в Україні дитячу кімнату у відділенні поштового зв’язку відкрили в Дніпрі

26 липня в. о. генерального директора Укрпошти Ігор Смілянський, перебуваючи на Дніпропетровщині, ознайомився з роботою Цеху оброблення пошти, Центру перевезення пошти Дніпропетровської дирекції, відвідав ВПЗ №80, оновлене після капітального ремонту, та відкрив першу в Україні дитячу кімнату у відділенні поштового зв’язку №57.

Мешканці м. Дніпра давно чекали на ці події. Замість великого та давно неремонтованого приміщення клієнти пошти тепер матимуть змогу відвідувати оновлене відділення №80. Площа самого приміщення зменшилася, що дає змогу економити на комунальних платежах, до того ж у самому відділенні стало затишніше.
Ігор Смілянський наголосив, що передусім ремонтуються й оснащуються новим обладнанням ті відділення, де колективи виконують плани та демонструють високу якість у роботі з клієнтами. Адже впровадження нової техніки стимулює працювати колективи ще краще. Так, найближчим часом відбудеться заміна старих принтерів на нові, матричні, що дозволить операторам поштового зв’язку працювати швидше. Ігор Смілянський: «Ми до цього підходимо дуже конкретно. Новий бренд може бути лише там, де є нові підходи до обслуговування клієнтів».
 
В оновленому відділенні громадяни швидше отримуватимуть послуги, зменшаться черги, адже відділення працює без обідньої перерви. Працівники також задоволені: у відремонтованому приміщенні працюється краще.
Готуючись до відкриття дитячої кімнати у ВПЗ №57, поштовики, звісно ж, сподівалися, що їхнє нововведення сподобається клієнтам. На відкриття дитячої кімнати мешканці мікрорайону завітали цілими родинами. Всім, хто був причетний до втілення ідеї, приємно було чути від споживачів слова вдячності за турботу, бачити щирі емоції малечі, на яку в казково оформленій кімнаті чекали іграшки, дошка для малювання, стіл із безліччю яскравих книжок і розмальовок, веселий клоун, а також — цікаві конкурси й розваги. Тож відтепер клієнти ВПЗ №57 м. Дніпра можуть не перейматися і спокійно скористатися різноманітними поштовими послугами, адже їхня малеча у цей час гратиметься іграшками і малюватиме в затишній кімнаті поряд із операційною залою.
 
94 3
 
Сподіваємося, подібні дитячі кімнати невдовзі з’являться в усіх регіональних філіях Укрпошти.
Насамкінець Ігор Смілянський зустрівся з колективом Дніпропетровської філії. Це не перший візит в. о. генерального директора до Дніпра, але колективу щоразу цікаво і корисно дізнатися про плани перетворення Укрпошти на найбільшу і найуспішнішу поштово-логістичну компанію України з перших вуст. Ігор Смілянський детально зупинився на технічному переоснащенні відділень, перезавантаженні сервісу «Кур’єрська доставка», встановленні РОS-терміналів та розширенні спектра фінансових послуг, перегляді в бік спрощення тарифної політики компанії, новій системі мотивації працівників відділень та керівників усіх рівнів.
 
Тетяна Мартинюк
94 1