Днепропетровское областное общество

Ассоциации филателистов Украины

Конкурс детского рисунка "Моє майбутнє"

Укрпошта спільно з дитячим журналом «Малюк Котя» оголошує про початок конкурсу дитячого малюнку «Моє майбутнє».

 

135255
 Для популяризації філателії як цікавого та корисного захоплення з 1 травня до 31 грудня 2016 року національний оператор поштового зв’язку разом з дитячим виданням «Малюк Котя» проводить конкурс малюнку для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

 

Учасником конкурсу може стати будь-яка дитина від 3 до 9 років. Учасники, або їхні представники, можуть подавати власні роботи, сюжети яких можуть бути різноманітними в межах визначеної тематики, виконані в довільній техніці. Максимальний формат малюнка – А3. Кількість робіт, які може подати один учасник – необмежена. Для участі в конкурсі надіслати роботи листом з позначкою «На конкурс» на адресу редакції журналу: вул. Шовковична, 16а, оф. 6, м. Київ, 01024.

 Журі оцінюватиме конкурсні роботи за критеріями оригінальності сюжету та розкриття теми, творчого підходу та художньої якості роботи.

 Підсумки конкурсу будуть підбиватися щомісяця та в кінці конкурсу – серед робіт-переможців місяця за допомогою голосування.

 Учасники конкурсу, які отримають перемогу місяця нагородять дипломами, наборами поштових марок «Юний філателіст» та комплектом журналів «Малюк Котя» за 2015-2016 роки. Переможець року отримує диплом, набір поштових марок 2016 року випуску, сувенірну книгу «Поштові марки України» та передплату журналу «Малюк Котя» на 2017 рік.

Малюнки переможців будуть опубліковані в журналі «Малюк Котя», газеті «Поштовий вісник» та розміщені на сайтах організаторів конкурсу.

Детальніше про умови проведення конкурсу можна дізнатися на сайті Укрпошти.

Запрошуємо залучати дітей до художньої творчості, виховувати в них патріотизм та почуття відповідальності за майбутнє Батьківщини.