Днепропетровское областное общество

Ассоциации филателистов Украины

Запрошуємо долучитися до формування програми випуску поштових марок, конвертів та проведення спецпогашень на 2019 р.!

Укрпошта розпочинає роботу з формування тематичних планів випуску поштових марок, конвертів і проведення спецпогашень на 2019 р.

Звертаємо вашу увагу, що випуск знаків поштової оплати Укрпошта здійснює з урахуванням вимог п. 14 Положення про знаки поштової оплати, та згідно Указу Президента України від 02.12.1995 № 1116 (1116/95) «Про впорядкування відзначення пам’ятних дат та ювілеїв», відповідно якого:
– ювілеї та вшанування пам’яті видатних осіб вперше здійснюються у день п’ятдесятиріччя від дня народження, а наступні відзначення – не раніше ніж через 10 років;
– пам’ятні дати історичних подій, ювілеїв, підприємств, установ і організацій вперше відзначаються в 50-ту річницю. Наступні відзначення пам’ятних дат проводяться не раніше як через 25 років.
 
Запрошуємо усіх охочих долучитись до формування програми поштових випусків на 2019 р. Свої пропозиції необхідно надсилати на адресу Управління філателістичної продукції із позначкою «Темплан-2019» Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. не пізніше 1 березня 2018 р.
 
Затверджені Редакційно-художньою радою тематичні плани випуску поштових марок, конвертів та проведення спецпогашень будуть розміщені на сайті Укрпошти в рубриці «Філателія» не пізніше 1 червня 2018 р.