Днепропетровское областное общество

Ассоциации филателистов Украины

Новий керівник Укрпошти.

новина3661

 

Сьогодні, 4 липня, Міністр інфраструктури України Володимир Омелян представив колективу Укрпошти новопризначеного керівника – Ігоря Смілянського.

 

Володимир Омелян зазначив, що призначений очільник національного поштового оператора має досвід роботи як в українських, так в іноземних компаніях, і висловив сподівання, що Ігор Смілянський ефективно та швидко використає цей досвід у своїй роботі.

 

Міністр також наголосив, що сьогодні перед Укрпоштою стоять серйозні виклики.

 

«Насправді перед Укрпоштою стоять великі виклики. Багато чого зроблено, я щиро дякую за це Ігорю Ткачуку – заступнику генерального директора – керівнику апарату, його команді, за те, що вони втримали і стабілізували ситуацію в Укрпошті, яка була надзвичайно складною ще півтора року тому. Позиції ми не втратили, а навпаки вперше за декілька років показали прибуток».

 

За словами Міністра, основним завданням Ігоря Смілянського є оновлення Укрпошти та відновлення її позицій на українському ринку.

 

«Ми маємо показати нову якість послуг, нове обличчя і нову внутрішню ефективність. Це має бути здорова система для запуску абсолютно іншого підходу до клієнтів для відновлення позицій Укрпошти на українському ринку. Питання номер один – це корпоратизація, вихід Укрпошти з ситуації, в якій вона знаходиться: низькі зарплати, недосконале матеріальне забезпечення, проблеми процедур», – наголосив Володимир Омелян. За словами Міністра інфраструктури також важливим є збереження робочих місць у підприємстві й оптимізація Укрпошти, яка не може відбуватися за рахунок скорочення їх кількості, а повинна бути спрямована про покращення ефективності самої праці.

 

Сам Ігор Смілянський наголосив, що перш за все, фокусуватиметься на покращенні якості послуг, які надає Укрпошта.

 

«Будуть деякі приємні речі, будуть деякі складні. Проте перше, чого я хочу – це навчити Укрпошту усміхатись людям. Клієнти повинні отримувати задоволення від співпраці з колективом та організацією. Ми будемо фокусуватися на простих, зрозумілих всім речах: на знищенні черг, на підвищенні рівня сервісу, на введенні базових, зрозумілих всім послуг, якими буде користуватись більшість населення України», – запевнив новопризначений генеральний директор Укрпошти.