Днепропетровское областное общество

Ассоциации филателистов Украины

Переможця травня в конкурсі дитячого малюнку «Моє майбутнє» визначено!

PEREMOJEC8652


 

Єва Прохорова із Рубіжного Луганської області стала переможницею травня в конкурсі дитячого малюнку «Моє майбутнє», який проводить Укрпошта спільно з дитячим журналом «Малюк Котя». Її роботу «Польові квіти» журі визнало кращою серед 24 робіт, що повністю відповідають умовам конкурсу та надійшли від учасників.

 

Чимало робіт надійшло з Донеччини. Малюнки дітей відзначаються особливою зворушливістю, де основні акценти зосереджені на бажанні мирного майбутнього, дружбі, захисті тварин тощо.

 

Учасниця-переможниця травня отримала диплом «Переможець місяця», тематичні набори погашених поштових марок «Юний філателіст»: «Флора/фауна», «Спорт», «Історія», «Архітектура», «Світ дитинства», «Техніка», «Українські митці», «Український народний одяг», «Мистецтво», «Архітектура. Церкви» та підбірку журналів «Малюк Котя» за 2015-2016 роки.

 

Національний оператор поштового зв’язку разом з дитячим виданням «Малюк Котя» з 1 травня до 31 грудня 2016 року проводить конкурс малюнку для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку «Моє майбутнє» для популяризації філателії.

 

Учасником конкурсу може стати будь-яка дитина від 3 до 9 років

 

Підсумки конкурсу будуть підбиватися щомісяця та в кінці конкурсу – серед робіт-переможців місяця за допомогою голосування.

 

Детальніше про умови проведення конкурсу можна дізнатися на сайті Укрпошти.

 

Запрошуємо залучати дітей до художньої творчості, виховувати в них патріотизм та почуття відповідальності за майбутнє Батьківщини.