Днепропетровское областное общество

Ассоциации филателистов Украины

Укрпошта презентувала в Дніпрі новий автопарк у день Європи

19 травня, Дніпропетровська регіональна філія ПАТ «Укрпошта», просто неба демонструвала 12 нових авто міського та районного сполучення.

Мешканці Дніпра могли побачити нові брендовані автомобілі Укрпошти, які вже курсують вулицями міста, доставляючи пошту та здійснюючи кур’єрську доставку.
 
Відкриваючи виставку, в.о. генерального директора ПАТ «Укрпошта» Ігор Смілянський зазначив:« У Дніпрі вже запрацювала оновлена кур’єрська доставка головної пошти країни – ці нові машини вже курсують містом, забирають та доставляють ваші замовлення. Сервіс електронної комерції активно розвивається і замовлень в інтернет-магазинах стає все більше. Відтепер кур’єрська служба Укрпошти доставлятиме їх споживачам”.
 
Захід відвідали представники місцевої влади – заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Володимир Юрченко, міський голова Дніпра Борис Філатов, які поспілкувались з персоналом головної пошти країни та оглянули новий автопарк.
 
Міський голова Дніпра Борис Філатов, підкреслив: «Змінюється інфраструктура Укрпошти. Ми раді, що Дніпро разом із іншими містами потрапив у плани розвитку Укрпошти. Ці авто обслуговуватимуть наших земляків та перевозитимуть вантажі. Це – серйозний внесок в інфраструктуру міста. І у нас великі спільні плани щодо розвитку віддінь Укрпошти в місті”.
 
Відвідувачі виставки мали змогу не тільки побачити нові поштові авто, а й взяти участь у розіграші передплати на періодичні видання, дізнатись про сучасні послуги від Укрпошти, доторкнутися до історії Дніпропетровської філії компанії, ознайомившись з експонатами імпровізованого музею.
 
Нагадаємо, що автопарк Укрпошти поповнився понад 200 новими авто, а з 1 березня 2018 року компанія розпочала поетапне оновлення послуг кур’єрської доставки.

Dnipro