Днепропетровское областное общество

Ассоциации филателистов Украины

Укрпошта випустила марку «Олімпійські ігри 2016. Ріо-де-Жанейро»

2222
 

23 липня у Києві на Софійській площі відбулася урочиста церемонія проводів Олімпійської збірної на Ігри XXXI Олімпіади до Ріо-де-Жанейро за участю Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

 

 

Під час урочистостей відбулося спецпогашення Олімпійської марки за участю міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова, президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки та генерального директора УДППЗ “Укрпошта” Ігоря Смілянського.

 

«Аби нашим спортсменам було легше відчувати підтримку вболівальників, Укрпошта випустила марку. Ми бажаємо успіхів олімпійській збірній України, щоб у нас було більше приводів випускати нові марки, святкуючи нові перемоги наших спортсменів», – сказав Ігор Смілянський.

 
111
 

Для підтримки наших спортсменів Укрпошта та НОК України запустили флешмоб «Бажаємо перемог!». Українці, які вболівають за спортсменів національної збірної, зможуть написати листа з побажаннями для членів олімпійської збірної України та надіслати його з Олімпійською маркою на адресу:

 

Національний Олімпійський комітет України
Прізвище атлета
вул. Хорива , 39-41
м. Київ
04071
#UWinRio

 

Всі листи будуть передані особисто спортсменам, яким вони адресовані. Крім того, надіслані листи тільки з Олімпійською маркою і хештегом #UWinRio братимуть участь у розіграші подарунків від Укрпошти та Національного олімпійського комітету України.

 

Закликаємо листами підтримати спортсменів національної збірної України на Олімпіаді!