Днепропетровское областное общество

Ассоциации филателистов Украины

Підтримаємо нашу збірну на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро!

 

Вчора, 1 серпня в Олімпійському містечку в Ріо-де-Жанейро відбулася урочиста церемонія підняття прапору України. Для підтримки наших спортсменів Укрпошта та НОК України запустили флешмоб «Бажаємо перемог!». Українці, які вболівають за спортсменів національної збірної, зможуть написати листа з побажаннями для членів олімпійської збірної України та надіслати його з Олімпійською маркою на адресу:

Національний Олімпійський комітет України
Прізвище атлета
вул. Хорива , 39-41
м. Київ
04071
#UWinRio

Всі листи будуть передані особисто спортсменам, яким вони адресовані. Крім того, надіслані листи тільки з Олімпійською маркою і хештегом #UWinRio братимуть участь у розіграші подарунків від Укрпошти та Національного олімпійського комітету України.

Ігри ХХХІ Олімпіади відбудуться в м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія) з 5 по 21 серпня 2016 року. Бразилія стане першою латиноамериканською країною-господаркою Олімпійських ігор, яка прийматиме спортсменів з 206 держав світу. У змаганнях візьмуть участь 10 500 атлетів, які розіграють 306 комплектів нагород у 28 видах спорту. Українська команда налічує 206 спортсменів, які виступлять у 27 видах спорту.

Закликаємо листами підтримати спортсменів національної збірної України на Олімпіаді!