Днепропетровское областное общество

Ассоциации филателистов Украины

В Одесі відкрилася Міжнародна філателістична виставка «Одесафілекс 2016»

22111111
 

В Морській галереї Одеського виставкового центру морського вокзалу 24 серпня відкрилася ІІІ Міжнародна філателістична виставка «Одесафілекс 2016», яка приурочена до 25-річниці Незалежності України.

 

За традицією до цієї важливої події для філателістів Укрпошта випустила святкову філателістичну продукцію. 24 серпня введено в обіг художній поштовий конверт з оригінальною маркою «ІІІ Міжнародна філателістична виставка «Одесафілекс-2016». 25-й річниці незалежності України присвячується», презентація та спецпогашення якого відбулася під час виставки. На конверті зображено морський порт міста Одеси, на марці — логотип виставки «Одесафілекс-2016».

 

Під час виставки в Одесі також відбулася урочиста церемонія спецпогашення штемпелем «Перший день» та введено в обіг художню поштову марку «Орден Свободи» із серії «Нагороди України» за участю директора департаменту торгівлі УДППЗ «Урпошта» Сергія Гречка та директора Одеської дирекції Наталії Приходько, голови Асоціації філателістів України, голови оргкомітету та генерального комісара виставки Дмитра Френкеля. Орденом Свободи відзначають громадян за видатні та особливі заслуги в утвердженні суверенітету та незалежності України, консолідації українського суспільства, розвитку демократії, соціально-економічних та політичних реформ, відстоюванні конституційних прав і свобод людини і громадянина.

 

У виставці беруть участь не тільки колекціонери з України, а й філателісти з Німеччини, Польщі, Білорусі та Угорщини. Учасників виставки привітали комісар Польського Союзу філателістів Рішард Кусьмідерський та комісар товариства філателістів Німеччини Вольфганг Лойгольд, який зачитав привітання голови Європейської Федерації філателістів Хосе Рамона Морено і вручив голові Асоціації філателістів України Дмитру Френкелю почесну грамоту за вагомий внесок в розвиток філателії в Україні.

 

Експозиція виставки розмістилася на 250 стендах, де представлені традиційна філателія, поштова історія, тематична філателія. Тематичні експонати виставки – спорт, тваринний світ, мистецтво, природа; історія незалежності України, поштові марки і поштова історія України з 1918 року і по сьогоднішній день. Оцінює експонати міжнародне журі.

 

ІІІ Міжнародна філателістична виставка «Одесафілекс 2016» проходить з 24 по 28 серпня в Одесі.