Днепропетровское областное общество

Ассоциации филателистов Украины

Экспонаты "Укрфилэксп-2017"

                                                                                                         ПЕРЕЛІК

                                                                   експонатів, які заявлені на філателістичну виставку

                                                                                               «Укрфілексп – 2017»

 

№ з/п

Найменування експонату

Експонент

1. Клас традиційної філателії

1.1.

«Ukraine. 1918: the Trident overprints on stamps of the Russian Empire»

Борухович Петро,

Україна.

1.2.

«Гербові марки на землях України»

Кравченко Анатолій, Полтава.

1.3.

«Помилки на знаках поштової оплати»

Паньонко Ігор,

Львів.

1.4.

«Почтовые карточки СССР с оригинальной маркой выпуска 1971 – 91 г.г. Дефекты печати»

Паньонко Ігор,

Львів.

1.5.

«Поштові випуски марок Закарпатської України 1945 р.»

Вагера Мирослав,

Київ.

1.6.

«Поштові марки Канади та Ньюфаунленда (1898 – 1952 р.р.)»

Рогозинський Мирон,

Чернівці.

2. Клас «Історія пошти».

2.1.

«Почтовые тарифы УНР, РСФСР, ВсЮР на территории Украины в 1918-22 г.г.»

Френкель Дмитро,

Одеса.

2.2.

«Срочная доставка почты в России, РСФСР, СССР 1928 – 38 г.г.»

Френкель Дмитро,

Одеса..

2.3.

«Прикарпаття-сторiнки iсторiї»

Задорожний Микита, Iвано -Франкiвськ                                     

2.4.

«Корабельна пошта на судах ВМФ США 1930 – 90 р.р.»

Рогозинський Богдан,

Чернівці.

2.5.

«Пошта Фарерських островів 1975 – 2000 р.р.»

Іванович Тамара,

Чернівці.

2.6.

«Курсуваиия пошти від i до Львова міських судiв»

Жарiвський Олександр,    Львiв

2.7.

«Провізорії  Івано-Франківської області 1992-1995 років»

Мицак Анатолій,

Калуш.

2.8.

«Золотой стандарт на почтовых отправлениях»

Ганиченко Павло,

Одеса.

 2.9

« Из истории почты Закарпатья с середины 19 века до 1946 год.»

Орлов Ігор,

Ужгород

3. Клас тематичної філателії

3.1.

«Від сокільства до олімпійських звитяг»

Болібрух – Прухницька Оксана, Львів.

3.2.

«Життя і слава Тараса Шевченко»

Яременко Олександр,

Київ.

3.3.

«Живопис італійського Відродження»

Крив’як Володимир,

Львів.

3.4.

«Живий індикатор природи»

Прухницький Василь,

Львів.

3.5.

«Чарівний світ танцю»

Приходченко Олександр,

Слов’янськ.

3.6.

«Человек покоряет вселенную»

Гилева Михаїл,

Слов’янськ.

3.7.

«Земля – наша кормилица»

Длугоканський Михаїл,

Слов’янськ.

3.8.

« Наш крылатый  друг пчела»

Бахтин Євген,

Константинівка.

3.9.

«Європа крізь призму часу»

Яворський Сергій, Тернопіль.

3.10.

«Природний світ українських Карпат»

Черних Юрій,

Львів.

3.11.

«Зима, що нас змінила»

Заблоцький Юрій,

Тернопіль.

3.12.

«Нобелівська премія – українська проекція»

Ковальков Юрій,

Тернопіль.

3.13.

«Бенц, Драймер, Мерседес-Бенц»

Крутінь Павло,

Львів.

3.14.

«Нічний птах – сова»

Микитюк Оксана,

Чернівці.

3.15.

«Футбол шагает по планете»

Карпенко Ігор,

Харків.

3.16.

«15 финалов чемпионатов Европы»

Волков Андрій,

Харків.

3.17

«Хрещення Русі – України»

Дідух Василь,

Тернопіль.

4. Перший крок (клас просування)

4.1.

«Семейство дятловые»

Догмат Дмитро, Константинівка.

4.2.

«Украина . От астрономических исследований до космических полетов»

Мордованець Ігор,

Ужгород.

4.3.

«Провізорії м. Києва. 1992-94 р.р.»

Бубняк Володимир,

Ужгород.

4.4.

«Провізорії Закарпатської області 1992-94 р.р.»

Бубняк Володимир,

Ужгород.

4.5.

«Сакральні будiвлi України»

Дiдух Василь, Тернопiль.

4.6.

«Сова – як символ мудрості і знань»

Микитюк Оксана,

Чернівці.

4.7.

«Новий рік на конвертах»

Соколова Ірина,

Чернівці.

4.8.

«Із історії шахів на Україні. Від Володимира Великого до перемог на найвищому рівні»

Стегура Марта,

Ужгород.

4.9.

«Українському пласту – 105»

Гуменюк Володимир,

Мукачево.

4.10.

«Історія астрономії»

Горенко Сергій,

Чернівці.

5. Клас юнацької філателії

5.1.

«Птахи Харківщини»

Фоменко Євген, Харків,

2001 рік народження

5.2.

«Вони повинні жити»

Павлусенко Ксенія, Харків,

1998 рік народження

5.3.

«Розвиток олімпійського спорту на теренах сучасної України»

Присич Настя, Ужгород,

2002 рік народження

5.4.

«Из истории футбола»

Шевченко Ілля, Ужгород,

2002 рік народження

5.5.

«Из истории шахмат»

Шевченко Даниїл, Ужгород,

2000 рік народження

5.6.

«Из истории шахмат»

Івашина Христина, Ужгород,

2000 рік народження

5.7.

«Коротко про тваринний світ України»

Мокрянин Микола, Ужгород, 2006 рік народження

5.8.

«Рослинний світ на теренах України»

Мокрянин Анастасія, Ужгород, 2006 рік народження

6.     Клас одностендових експонатів

6.1.

«З історії пошти м. Станіслава. Поштові штемпелі класичного періоду 1850-1900»

Жеребецький Зеновій,

Івано-Франківськ.

6.2.

«Військове повітроплавання. Від монгольфьєра до цепеліна»

Надін Ігор,

Полтава.

6.3.

«Авіаконструктор Луі Блеріо (1872 – 1936). Перши літаки, польоти, рекорди»

Надін Ігор,

Полтава.

6.4.

«Слаба стать, яка підкорила небо»

Надін Ігор,

Полтава.

6.5.

«Почтово-благотворительный  выпуск марок Украинской ССР в 1923 г.»

Филонова Галина,

Одеса.

6.6.

«Первая международная регулярная авиалиния Вена – Краков – Львов – Проскуров – Киев в 1918 г.»

Филонова Галина,

Одеса.

6.7.

«Деревянные церкви Украины»

Сухінський Олег,

Київ.

6.8.

«Українська територія в Антарктиді»

Сухінський Олег,

Київ.

6.9.

«Радіаційна рана планети - Чорнобиль»

Сухінська Віра,

Київ..

6.10.

«Разновидности марок, блоков Украины после 1992 г., по перфорации и в процессе разрывания печатных листов»

Ляшенко Іван,

Київ (Сімферополь).

6.11.

 

 

6.12.

«Домаркові штемпеля Київської губернії»

Любінін Йосип,

Київ.

6.13.

«Армяне в мире науки, культуры, спорта»

Акопян Роберт,

Єреван, Вірменія.

6.14.

«Стандартні марки Карпатської України 1945 р.»

Канівець Олександр,

Київ.

6.15.

«Перші марки України 1918 – 23 роки»

Канівець Олександр,

Київ.

6.16.

« Коммеморативные марки Закарпатской Украины 1945 года, три выпуска».

Орлова Анастасия,

Ужгород

 

7. Клас філателістичної літератури

7.1.

«Франкотипи Києва»

Білоус Андрій,

Ірпінь.

7.2.

«Иконопись на почтовых карточках и конвертах стран Европы»

Білоус Андрій,

Ірпінь.

7.3.

«Довідник картмаксимумів пошти України, 1995-2016 р.р.»

Галанзовський Леонід,

Львів.

7.4.

«Олімпійські Ігри на марках підпільної пошти України»

Прухницький Василь,

Львів.

7.5.

«Живий індикатор природи»

Прухницький Василь,

Львів.

7.6.

«Гортаючи Олімпійські сторінки»

Прухницький Василь,

Львів.

7.7.

«Ілюстрований каталог художніх немаркованих конвертів України 1996-2015 р.р.»

Поливко Олег,

Бережани.

7.8.

«Поштові провізорні штемпелі Івано-Франківської області 1992-94 р.р.»

Мицак Анатолій,

Задорожний Анатолій,

Калуш, Івано-Франківськ.

7.9.

«Немарковані конверти України 1991-2017 р.р. Прейскурант»

Мицак Анатолій,

Калуш.

7.10.

«Односторонние художественные почтовые карточки с оригинальной маркой»

Нікітін Олександр, Київ

Чередниченко Валерій, Київ.

7.11.

«СССР. Художественные конверты с оригинальной маркой. 1939-91 г.г.»

Бышевський Анатолій, Київ

Нікітін Олександр, Киев.

7.12.

«Україна. Поштові марковані конверти 1992-2016 р.р.»

Нікітін Олександр,

Київ.

7.13.

«Україна. Знаки поштової оплати 1992-2017 р.р.»

Нікітін Олександр,

Київ.

7.14.

«Вінок філателії – Великому Каменяреві»

Караневич Олександр, Бережани.

7.15.

«Специальные почтовые штемпеля СССР, России, Беларуси, Украины 1992-2015, имеющие непосредственное отображение автомобильной темы филателии»

Бондарик Валерій,

Минск, Беларусь.

7.16.

«Анна Горобиевская. Альбом – каталог»

Корнілова Світлана,

 

7.17.

«История КВЖД»

Тимофєєв Олексій,

7.18.

«Федак Сара – Береговская актриса»

Шепа Янош,  Угорщина.

7.19.

«История почтовой связи Закарпатья. От начала до 2014 г.»

Горват Лойош,

Угорщина.

7.20.

«Поштові марковані картки». Каталог.

Гребеніченко Борис,

Нікітін Олександр,

Київ.

7.21.

«Галичина під Польщею».

Задорожний Анатолiй, Задорожний Микита        Iвано-Франкiвськ

8. Відкритий клас

8.1.

«Тарас Шевченко - художник»

Вакарчук Євген,

Чернівці.

8.2.

«Из истории шахмат. От возникновения до 1960 г.»

Дудник Микола,

Ужгород.

8.3.

«Юліуш Словацький (1809-1849)»

Фалтус Мірослав, Чехія, Матвєєв Валерій, Тернопіль.

9. Клас картмаксимумів

9.1.

«Т.Г. Шевченко на картмаксимумах»

Собоцька Тамара,

Івано-Франківськ.

9.2.

«Фауна на картмаксимумах»

Мельник Неля,

Чернівці.

9.3.

«Україна на картмаксимумах»

Матвєєв Валерій,

Тернопіль.

10. Позаконкурсний клас

10.1.

«Судові поштові документи в Галіції і Буковині»

Грабштейн Руслан,

Чернівці.

10.2.

« Перший випуск загальновживаних марок України»

Кочетов Володимир,

Одеса.

10.3.

« Французька живопись XII XX ст..»

Савін Веслав,

Львiв.

10.4.

«Из истории Олимпийских Игр. С середины 19-го века до 1952 года»

Шевченко Олександр,

Ужгород.

10.5.

«А. Марков – математик, шахматист, особистість»

Шевченко Олександр,

Ужгород.

10.6.

«Автомобильная империя Форда»

Хомин Валерій,

Львів.

11. Ревеню

11.1.

«Марки контроля заграничного обмена 1922-1938  г. г.»

Френкель Ілля,

Одеса.

 

                                                                                                                                                          Організаційний комітет виставки