Днепропетровское областное общество

Ассоциации филателистов Украины

Приглашаем на семнадцатую национальную выставку «Укрфилэкс Днепр-2019». Выставка состоится с 12-го по 15-е сентября 2019 года в г. Днепр.

С 15 по 18 марта в Ужгороде, в помещении Закарпатской ОДА, прошла 4-я Региональная филателистическая
выставка, посвященная 80-летию Карпатской Украины.

Регламент региональной выставки «Закарпатфил-2019», посвященной 80-й годовщине Карпатской Украины.

Поздравляем Хохлова Владимира Анатольевич с двумя наградами на выставке 

«Укрфілекспо 2018»

На XVI Національній філателістичній виставці «Укрфілекспо 2018», яка була присвячена 100-річчю випуску перших поштових марок України, журі виставки під головуванням почесного члена Асоціації філателістів України Веслава Савіна визначило найкращі експонати.

До 100-річчя першої української марки станцію метро «Поштова площа» прикрасили 50 її найкращих екземплярів.

Ця експозиція, що триватиме з 8 жовтня до 18 листопада – спільний проект Укрпошти та Київського метрополітену в рамках XVI Національної філателістичної виставки «Укрфілекспо 2018».

 С 14 августа по 15 сентября Павлоградский историко-краеведческий музей провел мини-выставку марок под названием «Марка — это история Украины».

https://ukrposhta.ua/wp-content/uploads/2018/04/VISTAVKA_NEV_NEV_NEV.jpg /style=

Відповідно до Регламенту XVI Національної філателістичної виставки з міжнародною участю «Укрфілекспо 2018» учасники заходу свої експонати мають надіслати на адресу Оргкомітету (вул. Хрещатик, 22, к. 551, м. Київ, 01001) поштою до 1 вересня (експонати літературного класу) та 10 вересня (експонати інших класів) або ж доставити через комісара чи власноруч – до 6 жовтня 2018 року.
 Звертаємо увагу учасників, що кожен експонат, серед іншого, обов’язково має супроводжуватися описом за встановленою формою.
Чекаємо на ваші добірки та щиро зичимо високих відзнак!
 

Організаційний комітет з підготовки та проведення XVI Національної філателістичної виставки з міжнародною участю «Укрфілекспо 2018» відповідно до Регламенту опрацював усі заявки на участь у заході, що надійшли від філателістів. До вашої уваги – перелік експонентів та експонатів, що візьмуть участь та будуть представлені на виставці.
 Виставка відбудеться в межах заходів, передбачених Указом Президента України «Про відзначення 100-річчя випуску перших поштових марок України» від 13.07.2018 № 205/2018.
 

         2018 год - юбилейный год для Украины. В 2018 году Украина празднует 100-летие выпуска первых марок Украины. К этому знаменательному событию, специализированный филателистический журнал «РУС» проводит международную филателистическую выставку «ОДЕССАФИЛЭКС-2018» с 26 по 30 сентября 2018. Выставка будет проходить при поддержке Ассоциации филателистов Украины. Среди участвующих - представители Украины, Германии, Белоруссии, Польши и Венгрии. 

       Выставка будет размещаться на 250 двухсторонних выставочных стендах в Морской галерее, специально оборудованной для экспозиции.

Шановні філателісти, колекціонери поштових мініатюр, власники цінних експонатів та небайдужі до вітчизняної філателії поціновувачі, нагадуємо вам, що ПАТ «Укрпошта» спільно з Київським товариством філателістів АсФУ впродовж 9-14 жовтня 2018 року проводять XVI Національну філателістичну виставку з міжнародною участю «Укрфілекспо 2018».

Речь идет о филателистической выставке BIRDPEX-8, которая пройдет с 19 по 21 мая в Мондорф-ле-Бене, что в Люксембурге.

7 апреля 2018 года Jainism Philately Group проведет 3-е Национальное собрание филателистов, на котором будет представлена выставка марок на тему национальной религии.

Шановні філателісти та всі поціновувачі мистецтва поштової мініатюри, по цих посиланнях Ви матимете змогу ознайомлюватися з вичерпною інформацією щодо проведення XVI Національної філателістичної виставки з міжнародною участю «Укрфілексп 2018»,, присвяченої 100-річчю перших поштових марок України.  Організаторами заходу є ПАТ «Укрпошта», Київське товариство філателістів – за підтримки Асоціації філателістів України. Запрошуємо до участі у виставці всіх охочих!

Виставка відбудеться  с 9-го по 14-е жовтня 2018 року в м. Києві

                                                               Регламент виставки в форматі PDF 
                                                            Форма заявки на участь в форматі PDF
                                                                 Склад огркомітету в форматі PDF