Днепропетровское областное общество

Ассоциации филателистов Украины

Термін подання заявок на участь в «Укрфілекспо 2018» продовжено до 20 червня

Шановні філателісти, колекціонери поштових мініатюр, власники цінних експонатів та небайдужі до вітчизняної філателії поціновувачі, нагадуємо вам, що ПАТ «Укрпошта» спільно з Київським товариством філателістів АсФУ впродовж 9-14 жовтня 2018 року проводять XVI Національну філателістичну виставку з міжнародною участю «Укрфілекспо 2018».

На останньому засіданні Організаційного комітету було затверджено логотип виставки та внесено певні зміни до регламенту, які дають змогу представити свої експонати до участі широкому колу справжніх професіоналів у цій сфері. Вся необхідна інформація – в розділі Філателія/XVI філателістична виставка за посиланням.
 
Крім того, у зв’язку з численними зверненнями філателістів, що бажають взяти участь у виставці та водночас задіяні в багатьох філателістичних заходах, які відбуваються в Україні та поза її межами, Оргкомітет ухвалив рішення продовжити термін подання заявок на участь в «Укрфілекспо 2018» до 20 червня 2018 року.
 
Захід відбудеться в межах відзначення на державному рівні 100-річчя перших поштових марок України. ПАТ «Укрпошта» готує до цієї важливої події багато цікавих випусків, а також сюрпризів учасникам виставки.
 
Тож чекаємо на вашу участь, бажаємо успіхів у важливій справі популяризації вітчизняної філателії!