Днепропетровское областное общество

Ассоциации филателистов Украины

«Сходження державного символу України» – виставка марок на Головпоштамті

111111111111111
 

З нагоди святкування Дня незалежності України в Будинку зв’язку Києва розміщена філателістична експозиція «Сходження державного символу України». Виставка зображає початок становлення пошти незалежної України, появу перших українських поштових марок і зародження вітчизняної філателії.

 

 

Колекція відомого філателіста Євгена Тупчія, в створенні та оформленні якої йому допомагав внук Антон, складається з кількох розділів, кожен з яких присвячений окремому етапу в сфері марковидання. Укрпошта до кінця року продемонструє всю добірку, що стане в нагоді всім поціновувачам поштової мініатюри.

 

«Сходження державного символу» містить перші випуски поштових марок України 1992-1994 років, які спочатку друкувалися в Канаді, Австрії, Угорщині, Росії, а від 1994-го – на теренах України. В колекції представлені перші художні поштові марки «500 років українського козацтва» та «100-річчя першопоселення українців у Канаді», на яких після здобуття незалежності нашою державою було вперше зазначено «Пошта України».

 

За словами Євгена та Антона Тупчіїв, у справі колекціонування поштових марок ключовим визначенням є слово «люблю», з яким пов’язаний і термін «філателія». Любов, з якою виготовлено представлену колекцію, неодмінно передається всім, хто її споглядає.

 

Запрошуємо до пошти на пізнавальні виставки!