Днепропетровское областное общество

Ассоциации филателистов Украины

II Регіональна філателістична виставка"Полтавафілексп 2019"

Регламент

II Регіональна філатилістична виставка"Полтавафілексп 2019"присвячена

 250 річчю Іван Петровича Котляревського.

 

1.Загальні положення.

1.1. Організаторами виставки є: Асоціація філателістів України, Полтавська дирекція ПАТ"Укрпошта", Полтавське обласне товариство філателістів.

1.2. Виставка відбудеться з 8 по 10 листопада 2019р у Полтавському краєзнавчому музеї ім.Василя Кричевського, м.Полтава, вул.Конституції 2.

1.3. Організаційний комітет виставки (надалі-Оргкомітет) приймає заявки за адресою м.Полтава, Нова пошта №9  або Укрпошта, 36000, Мелін Михайлу Валентиновичу, тел: 0675300305,                       E-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

1.4. Спонсорську та меценатську допомогу у проведенні виставки можуть надавати будь-які організації,установи,господарські формування усіх видів, а також меценати, які сприяють утвердженню іміджу України в світі через популяризацію філателії.

1.5. Виключне право використовування емблеми виставки та виготовлення будь-якої рекламної продукції,присвяченої філвиставці,належить Оргкомітету.

  1. Умови участі у філателістичній виставці

2.1. Учасниками виставки (надалі - експоненти) можуть бути члени Ассоціації філателістів України та інші філателісти, які мають відповідний експонат, а також іноземні філателісти, запрошені Оргкомітетом. Перевага надається експонатам спортивної тематики.

2.2. Участь у виставці безкоштовна.

2.3. До участі у виставці допускається не більше двох експонатів від однієї особи.

2.4. У виставці можуть брати участь експоненти, чиї власні експоненти демонструватимуться вперше. Такі експонати допускаються до конкурсного класу за рішенням Оргкомітету.

  1. Класифікація експонатів за конкурсними класами

На виставці демонструватимуться та оцінюватимуться експонати у таких класах:

3.1. Традиційної філателії.

3.2. Історії пошти.

3.3. Тематичної філателії.

3.4. Одностендові експонати.

3.5. Відкритий клас.

3.6 Юнацький клас (до експонату додається свідоцтво про народження): експоненти віком 10-21 рік.

3.7. Клас філателістичної літератури: каталоги і книги.

3.8. Клас картмаксимумів.

3.9. Позаконкурсний клас.

4.Подача заявок на участь у виставці та представлення експонатів

4.1. Заявки на участь у виставці подаються в Оргкомітет або надаються особисто одному із членів Оргкомітету до 30.10.2019 року.До заявки додаються копії титульного аркуша експонату.Заявки,які надійдуть пізніше визначеного терміну,будуть задоволені тільки за наявності вільних стендів.За підбір експонатів до конкурсних класів відповідає Оргкомітет.

4.2. Після розгляду Оргкомітетом поданих заявок кожен експонент отримає підтвердження 31.10.2019р. про прийом або відхилення заявленого експонату.

4.3. Прийняті на виставку експонати повинні бути доставлені в Оргкомітет не пізніше 5 листопада 2019 року.

4.4. Кожен експонат повинен мати титульний аркуш,на якому подано назву експонату з анотацією та планом, а також може бути вказано прізвище та ім'я власника експонату.

4.5. Філателістичні матеріали мають бути надійно прикріпленими до експозиційних аркушів,а сам аркуш має бути захищений прозорою безколірною плівкою. У лівому нижньому куті на лицевій сторні та на зворотній має бути зазначено його порядковий номер. Крім того на звороті кожного аркуша олівцем записується назва експоната,прізвище,ініціали та адреса.

4.6. Усі тексти повинні бути написані українською мовою або однією із офіційних мов ФІП (англійською,німецькою,французькою,російською).

4.7. Виставкові аркуші мають бути вкладені в конверти або папки за кількістю стендів (один стенд - 16 аркушів). На конверті або папці потрібно зазначити номер стенда та номер аркушів у ньому.

4.8. Кожен експонент повинен надійно запакувати свій експонат та відіслати його цінною посилкою із повідомленнямпро вручення,яке повертається експоненту після отримання експоната Оргкомітетом.

4.9. Кожний експонат супроводжується описом за визначеним взірцем у двох примірниках.

4.10. Експонати конкурсних класів повинні розміщуватись на:

4.10.1. Клас 3.1.- на 5 стендах.

4.10.2. Клас 3.2.,3.3.- на 3-5 стендах.

4.10.3. Клас 3.4.- на одному стенді.

4.10.4. Клас 3.5. - на 5 стендах.

4.10.5 Клас 3.6. - на 2-5 стендах.

4.11. Експонати,які не відповідають вимогам пункту 4.10. даного Регламенту,до експонування та оцінки у конкурсних класах не допускаються.

4.12. Оргкомітет залишає за собою право виставляти експонати повністю,частково або зовсім не виставляти,проте усі прийняті експонати у повному обсязі будуть надані для оцінки журі.

4.13. Витрати на доставку експоната до Оргкомітету несе його власник, а повернення здійснюється коштом Оргкомітету впродовж двох тижнів після закінчення виставки.

4.14. Експонати літературного класу надсилаються до Оргкомітету у двох примірниках і не підлягають поверненню експонентам.

4.15. Оргкомітет несе відповідальність за збереження експонатів із моменту їх отримання до відправки власнику.

4.16. Без згоди Оргкомітету експонат не може бути знятий із експозиції до закриття виставки.

  Під час роботи виставки не дозволяється вносити жодних зміндо експонатів.

  1. Оцінка експонатів та нагороди виставки

5.1. Оцінку експонатів та присудження нагород здійснює журі,яке затверджує Оргкомітет,згідно із Регламентом і правилами ФІП за критеріями категорії виставки.

5.2. Рішення суддівської колегії (журі) є остаточним і перегляду не підлягає.

5.3. Журі має право вносити зміни в заявлену кваліфікацію експонентів,переводячи їх у інший конкурсний клас.

5.4. Наприкінці роботи виставки члени журі проводять зустрічі з усіма зацікавленими експонентами,де роблять аналіз експонатів.

5.5. Для експонентів усіх конкурсних класів передбачені такі нагороди:

а) медалі рангу золотої,великої позолоченої,позолоченої,великої срібної,срібної,посрібленої та бронзової                                                

б) дипломи                                    

5.6. Найкращий експонат,виставки,який набере найбільшу кількіть балів,отримає Гран-Прі.

5.7. Для відзначення кращих експонатів передбачені спеціальні призи,надані різними організаціями,установами та різними доброчинцями.

5.8. Кращий експонат,який відзначать відвідувачі виставки,отримає Приз глядацьких симпатій.

5.9. Кожний учасник виставки отримає безкоштовно каталог,оціночний лист та пальмарес.

  1. Заключні положення

6.1. Програму виставки,щоденний порядок і час роботи затверджує Оргкомітет.

6.2. Відвідування виставки безкоштовне.

6.3. Підписуючи зачвку на участь у виставці,експонент тим самим підтверджує,що знає вимоги цього Регламенту і зобов'язується беззастережно їх виконувати.

6.4. На території виставки забороняється торгівля та обмін філматеріалом.Право продажу мають виключно поштові кіоски та інші інституції за письмовою згодою Оргкомітету.

6.5. Усі відвідувачі виставки зобов'язані дотримуватись правопорядку та повинні беззаперечно виконувати розпорядження служби охорони.

6.6. Всі інші питання.не врегульовані даним Регламентом,вирішує Оргкомітет виставки.

 

Выставка пройдет с 8 по 10 ноября 2019г в Полтавском краеведческом музее им.Василя Кричевского, Полтава, вул.Конституции 2