Протокол
засідання журі другої регіональної філателістичної виставки
"ПОЛТАВАФІЛЕКСПО 2019"
9.11.2019р м.Полтава
Після огляду експонатів, які були представлені на другій регіональній філателістичної виставки "ПОЛТАВАФІЛЕКСПО 2019" журі в складі:
Надін І.А - голова журі
Гринь С.М - секретар журі
Безсмертний О.л - член журі
Приходько Ю.В - член журі
Кравченко А.М - член журі
прийняли рішення нагородити:
Срібною медаллю:
- Мицак А.О ( м.Калуш) "Пошта ООН"
- Крутінь П.С (м.Львів) "Завжди вірні"
- Крутінь Ю.М (м.Львів) "Срібні стріли"
- Лаптєв О.С (м.Полтава) "Історія автомобіля"
- Лященко М.В (м.Харків) "Прісноводні риби України"
- Муха В. (м.Калуш) "Пошта Литви"
- Фоменко Є.М (м.Харків) "Ягідний кошик"
Позолоченою медаллю:
- Іванович Т.І (м.Чернівці) "Марки Фарерських островів"
- Олексюк К.Ю (м.Чернівці) "України. Регіональні випуски Буковини"
- Пукай Є.В (м.Чернівці) "Стандартні випуски Великобританії 1951-2000 р"
- Щербаков М.Ю (м.Одеса) "Поштові відправлення з регіональними випусками Буковини 1992-1994"
- Крутінь П.С (м.Львів) "Бенц, Даймлер, Мерсендес-Бенц"
- Павлученко К. (м.Харків) "Вони повинні жити"
- Фоменко Є.М (м.Харків) "Птахи Харьківщини"
Золотою медаллю:
- Мицак А.О (м.Калуш) "Поштові провізорні штемпелі Івано-Франківської області 1992-1995"
- Прухницький В.А (м. Львів) "Живий индикатор природи"
- Сичов І.В (м.Дніпро) "Олімпіада 1920р в Антверпені"
- Вакарчук Є.О (м.Чернівці) "Кобзар - великий художник"
Гран-прі виставки присудити:
- Сичов І.В (м.Дніпро) "Олімпіада 1920р в Антверпені
Літературний клас:
Срібною медаллю нагородити:
- Мицак А.О (м.Калуш) "Немарковані конверти України 1991-2010р"
- Прухницький В.А (м.Львів) "Олімпійські ігри на марках підпільної пошти України"
- Куценко В.В (м.Дніпро) "Каталог УКРФІЛЕКС-2019. ДНІПРО 2019р"
- Ужгородське АСФУ "Каталог XV національної філателістичної виставки з міжнародною участю "УКРФІЛЕКСП 2017" Ужгород
- Ужгородське АСФУ "Третя фітедістична виставка з міжнародною участю ЗАКАРПАТ-ОЛІМПФІЛ-2018" Ужгород
Надін І.А голова журі
Гринь С.М секретар журі
Безсмертний О.Л член журі
Приходько Ю.В член журі
Кравченко А.М член журі
З оригіналом звірено
Комісар виставки Меллін М.В